Metallica.sk Download Center
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metallica.sk Download Center


 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 World Magnetic Tour ´09

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
krtko017




Počet príspevkov : 38
Počet koncertov : zatial nula

World Magnetic Tour ´09 Empty
OdoslaťPredmet: World Magnetic Tour ´09   World Magnetic Tour ´09 I_icon_minitimePi 12 jún 2009 - 8:27

zatiaľ je to u mňa len v procese sťahovania ale čo som si zatiaľ vedel spustiť tak to vyzerá fantasticky ... 2 kamery aj kvalita podľa mňa dosť slušná priam úžasná oproti tomu už aké som videl .... no podľa mňa sťahujte ... keď sa bude dať tak hodím nejaké screenshoty Smile

je to na demonoid.com a hľadajte Metallica - Nassau Coliseum má to dva DVD (treba sa registrovať ... podľa mňa dosť šupa stránka na torrenty )
Návrat hore Goto down
kill02




Počet príspevkov : 9
Age : 36
Bydlisko : Prievidza
Naj koncert : Koln 2009
Počet koncertov : 3x

World Magnetic Tour ´09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: World Magnetic Tour ´09   World Magnetic Tour ´09 I_icon_minitimePi 12 jún 2009 - 20:35

ked sa sa tam chcem zaregistrovat potrebujem pozvanku....mohol by si mi jednu poslat?? pls
Návrat hore Goto down
Dusan
Moderátor
Dusan


Počet príspevkov : 90
Age : 42
Bydlisko : Vráble
Naj koncert : Praha 2012 Snakepit
Počet koncertov : 5

World Magnetic Tour ´09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: World Magnetic Tour ´09   World Magnetic Tour ´09 I_icon_minitimeSo 13 jún 2009 - 0:31

kill02 napísal:
ked sa sa tam chcem zaregistrovat potrebujem pozvanku....mohol by si mi jednu poslat?? pls

pozvankovy kod:
Dusan88Xn6trufw65dxoa6mcyzcvxrfyu61kd
Návrat hore Goto down
http://www.dusan.metallica.sk
Dusan
Moderátor
Dusan


Počet príspevkov : 90
Age : 42
Bydlisko : Vráble
Naj koncert : Praha 2012 Snakepit
Počet koncertov : 5

World Magnetic Tour ´09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: World Magnetic Tour ´09   World Magnetic Tour ´09 I_icon_minitimeSo 13 jún 2009 - 0:34

Teraz sa nechcem niekoho dotkunut alebo hrat sa na mudreho, ale moj nazor je asi taky, ze asi sa bavis o verzii NYCB Comittee a to je podla mna jeden velky grc, vsetci su z toho dosraty, ale preco ? Tocene nekvalitnymi kamerami, obraz celkom statocne zasumeny, mixovanie je dobre dajme tomu, ale to v tejto dobe dokaze kazdy trochu "video znaly" clovek. ale zas, kazdy bootleg sa ceni Wink

krtko017 napísal:
zatiaľ je to u mňa len v procese sťahovania ale čo som si zatiaľ vedel spustiť tak to vyzerá fantasticky ... 2 kamery aj kvalita podľa mňa dosť slušná priam úžasná oproti tomu už aké som videl .... no podľa mňa sťahujte ... keď sa bude dať tak hodím nejaké screenshoty Smile

je to na demonoid.com a hľadajte Metallica - Nassau Coliseum má to dva DVD (treba sa registrovať ... podľa mňa dosť šupa stránka na torrenty )
Návrat hore Goto down
http://www.dusan.metallica.sk
morebeer
Moderátor
morebeer


Počet príspevkov : 12
Age : 35
Bydlisko : Banská Bystrica
Naj koncert : Leipzig 2009
Počet koncertov : 21

World Magnetic Tour ´09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: World Magnetic Tour ´09   World Magnetic Tour ´09 I_icon_minitimeNe 14 jún 2009 - 19:20

Ked pozeram toto, zase az take zle to nie je:


No uznavam, ze to asi nie je tocene najkvalitnejsimi kamerami ale nazyvat to grcom je dost silne slovo.
Stale je to lepsie ako 90% inych audience nahravok
Návrat hore Goto down
krtko017




Počet príspevkov : 38
Počet koncertov : zatial nula

World Magnetic Tour ´09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: World Magnetic Tour ´09   World Magnetic Tour ´09 I_icon_minitimeNe 14 jún 2009 - 20:50

zdravíčko .... tak to je novynka ešte aj pre mňa, že tam treba pozvánku .... ja som sa len ani neviem ako dostal cez google na tú stránku a len som sa zaregistoroval a išlo to .... a neveim podľa mňa je to dosť dobré .... úž mám prvé DVD skoro stiahnuté .... je to odosť lepšie ako som do teraz videl z WM tour, a aj kvalita videa a zvuk je parádny
Návrat hore Goto down
Lukas05
Admin
Lukas05


Počet príspevkov : 141
Age : 37
Bydlisko : Zvolen
Naj koncert : Novarock12
Počet koncertov : 15x

World Magnetic Tour ´09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: World Magnetic Tour ´09   World Magnetic Tour ´09 I_icon_minitimeNe 14 jún 2009 - 21:23

To tvrde Y si si mohol odpustit.
Návrat hore Goto down
http://lh.ic.cz
Dusan
Moderátor
Dusan


Počet príspevkov : 90
Age : 42
Bydlisko : Vráble
Naj koncert : Praha 2012 Snakepit
Počet koncertov : 5

World Magnetic Tour ´09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: World Magnetic Tour ´09   World Magnetic Tour ´09 I_icon_minitimePo 15 jún 2009 - 6:36

Peto, to je moj nazor, zda sa mi to take moc zrnite, mozno som uz zdegenerovany z tych bootlegov Smile

morebeer napísal:
Ked pozeram toto, zase az take zle to nie je:


No uznavam, ze to asi nie je tocene najkvalitnejsimi kamerami ale nazyvat to grcom je dost silne slovo.
Stale je to lepsie ako 90% inych audience nahravok
Návrat hore Goto down
http://www.dusan.metallica.sk
Sponsored content





World Magnetic Tour ´09 Empty
OdoslaťPredmet: Re: World Magnetic Tour ´09   World Magnetic Tour ´09 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
World Magnetic Tour ´09
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Metallica.sk Download Center :: OSTATNÉ :: Kôš-
Prejdi na: